En Son Eklenen Filmler

Rezervuar Köpekleri 1992 Filmi Full Türkçe Dublaj İzle 1992

Rezervuar Köpekleri Film KonusuRezervuar Köpekleri Quentin Tarantino’nun ilk filmi olma özelliğini taşıyan bu film 1992 yılında ABD yapımı olup aynı z...

Yönetmen: {"quentin-tarantino2":{"tur":"2","isim":"Quentin Tarantino","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/quentin-tarantino.jpg"}}

Oyuncular: {"harvey-keitel1":{"tur":"1","isim":"Harvey Keitel","resim":""},"tim-roth1":{"tur":"1","isim":"Tim Roth","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/tim-roth.jpg"},"michael-madsen1":{"tur":"1","isim":"Michael Madsen","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michael-madsen.jpg"}}

8.3 IMDB Puanı 3,797 İzlenme
İhtiyar Delikanlı 2003 Filmi 1080P HD Türkçe Dublaj İzle 2003

İhtiyar Delikanlı Film Konusuİhtiyar Delikanlı 2004 yılında gösterime giren ve yönetmenliğini Park Chan – Wook’un yaptığı, Güney Kore menşeili, gerili...

Yönetmen: {"park-chanwook2":{"tur":"2","isim":"Park Chanwook","resim":""}}

Oyuncular: {"yoo-jitae1":{"tur":"1","isim":"Yoo Jitae","resim":""},"gang-hyejung1":{"tur":"1","isim":"Gang Hyejung","resim":""},"chi-daehan1":{"tur":"1","isim":"Chi DaeHan","resim":""}}

8.3 IMDB Puanı 2,205 İzlenme
Bohemian Rhapsody 2018 Filmi 1080p HD Full İzle 2018

Bohemian Rhapsody Film KonusuBohemian Rhapsody izle Film, dünyaca bilinen ve sevilen Queen grubuna özel olarak yapılmış bir film. Zamanla bir ikon hal...

Yönetmen: {"bryan-singer2":{"tur":"2","isim":"Bryan Singer","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/bryan-singer.jpg"}}

Oyuncular: {"rami-malek1":{"tur":"1","isim":"Rami Malek","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/rami-malek.jpg"},"lucy-boynton1":{"tur":"1","isim":"Lucy Boynton","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/lucy-boynton.jpg"},"gwilym-lee1":{"tur":"1","isim":"Gwilym Lee","resim":""},"ben-hardy1":{"tur":"1","isim":"Ben Hardy","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ben-hardy.jpg"}}

8.1 IMDB Puanı 2,329 İzlenme
İnanılmaz Aile 2 Filmi FULL HD 1080p İzle 2018

İnanılmaz Aile 2 Film Konusuİnanılmaz Aile serisi süper güçleri olan bir ailenin hikayesini anlatan bir seri... Serinin ilk filminde birçok olay meyda...

Yönetmen: {"brad-bird2":{"tur":"2","isim":"Brad Bird","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/brad-bird.jpg"}}

7.7 IMDB Puanı 15,405 İzlenme 5 Yorum
Gökdelen Skyscraper 2018 Filmi HD FULL 1080P İzle 2018

Gökdelen: Skyscraper Film KonusuGökdelen, aksiyon filmlerinin ünlü oyuncusu Dwayne Johnson’un çektiği en son filmlerden biri. Filmde Will karakterini ...

Yönetmen: {"rawson-marshall-thurber2":{"tur":"2","isim":"Rawson Marshall Thurber","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/rawson-marshall-thurber.jpg"}}

Oyuncular: {"dwayne-johnson1":{"tur":"1","isim":"Dwayne Johnson","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/dwayne-johnson.jpg"},"neve-campbell1":{"tur":"1","isim":"Neve Campbell","resim":""},"chin-han1":{"tur":"1","isim":"Chin Han","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chin-han.jpg"},"roland-moller1":{"tur":"1","isim":"Roland Mu00f8ller","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/roland-moller.jpg"}}

5.8 IMDB Puanı 5,225 İzlenme
Sevginin Gücü 1994 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle 1994

Sevginin Gücü Film KonusuSEVGİNİN GÜCÜ: 1994 yılında çekilen  yönetmenliğini Luc Besson’nun yaptığı bir Fransız polisye - dram filmidir. 16 milyon dol...

Yönetmen: {"luc-besson2":{"tur":"2","isim":"Luc Besson","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/luc-besson.jpg"}}

Oyuncular: {"jean-reno1":{"tur":"1","isim":"Jean Reno","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jean-reno.jpg"},"natalie-portman1":{"tur":"1","isim":"Natalie Portman","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/natalie-portman.jpg"},"samy-naceri1":{"tur":"1","isim":"Samy Naceri","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/samy-naceri.jpg"},"gary-oldman1":{"tur":"1","isim":"Gary Oldman","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/gary-oldman.jpg"}}

8.6 IMDB Puanı 1,358 İzlenme
Baba 1 Filmi HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle 1972

Baba Film KonusuTüm dünyada beğenilerek izlenen muhteşem film 1972 yılı yapımı olup 1973 yılında seyirci ile buluştu. Çok sayıda seyirci kitlesine ula...

Yönetmen: {"francis-ford-coppola2":{"tur":"2","isim":"Francis Ford Coppola","resim":""}}

Oyuncular: {"diane-keaton1":{"tur":"1","isim":"Diane Keaton","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/diane-keaton.jpg"},"al-pacino1":{"tur":"1","isim":"Al Pacino","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/al-pacino.jpg"},"alex-rocco1":{"tur":"1","isim":"Alex Rocco","resim":""}}

9.0 IMDB Puanı 2,597 İzlenme
Bir Yıldız Doğuyor 2018

Bir Yıldız Doğuyor Film KonusuBir Yıldız Doğuyor Dram ve müzikal bir film olan Bir Yıldız Doğuyor filminin başrollerinde Bradley Cooper ve Lady Gaga b...

Yönetmen: {"bradley-cooper2":{"tur":"2","isim":"Bradley Cooper","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/bradley-cooper.jpg"}}

Oyuncular: {"lady-gaga1":{"tur":"1","isim":"Lady Gaga","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/lady-gaga.jpg"},"bradley-cooper1":{"tur":"1","isim":"Bradley Cooper","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/bradley-cooper.jpg"},"sam-elliott1":{"tur":"1","isim":"Sam Elliott","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sam-elliott.jpg"},"bonnie-somerville1":{"tur":"1","isim":"Bonnie Somerville","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/bonnie-somerville.jpg"},"dave-chappelle1":{"tur":"1","isim":"Dave Chappelle","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/dave-chappelle.jpg"},"greg-grunberg1":{"tur":"1","isim":"Greg Grunberg","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/greg-grunberg.jpg"},"rebecca-field1":{"tur":"1","isim":"Rebecca Field","resim":""},"rafi-gavron1":{"tur":"1","isim":"Rafi Gavron","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/rafi-gavron.jpg"},"michael-harney1":{"tur":"1","isim":"Michael Harney","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michael-harney.jpg"},"andrew-dice-clay1":{"tur":"1","isim":"Andrew Dice Clay","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/andrew-dice-clay.jpg"},"eddie-griffin1":{"tur":"1","isim":"Eddie Griffin","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/eddie-griffin.jpg"},"willam-belli1":{"tur":"1","isim":"Willam Belli","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/willam-belli.jpg"}}

7.5 IMDB Puanı 4,624 İzlenme 1 Yorum
Alita Savaş Meleği 2019

Alita Savaş Meleği Türkçe Dublaj İzleAlita Savaş Meleği Film KonusuAlita Battle Angel olarak da bilinen Alita: Savaş Meleği 2019 yılında çekilmiş kali...

Yönetmen: {"robert-rodriguez2":{"tur":"2","isim":"Robert Rodriguez","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/robert-rodriguez.jpg"}}

Oyuncular: {"rosa-salazar1":{"tur":"1","isim":"Rosa Salazar","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/rosa-salazar.jpg"},"christoph-waltz1":{"tur":"1","isim":"Christoph Waltz","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/christoph-waltz.jpg"},"jennifer-connelly1":{"tur":"1","isim":"Jennifer Connelly","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jennifer-connelly.jpg"},"mahershala-ali1":{"tur":"1","isim":"Mahershala Ali","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/mahershala-ali.jpg"},"ed-skrein1":{"tur":"1","isim":"Ed Skrein","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ed-skrein.jpg"},"eiza-gonzalez1":{"tur":"1","isim":"Eiza Gonzu00e1lez","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/eiza-gonzalez.jpg"},"leonard-wu1":{"tur":"1","isim":"Leonard Wu","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/leonard-wu.jpg"},"marko-zaror1":{"tur":"1","isim":"Marko Zaror","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/marko-zaror.jpg"},"lana-condor1":{"tur":"1","isim":"Lana Condor","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/lana-condor.jpg"},"gary-teague1":{"tur":"1","isim":"Gary Teague","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/gary-teague.jpg"},"michelle-rodriguez1":{"tur":"1","isim":"Michelle Rodriguez","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michelle-rodriguez.jpg"},"jackie-earle-haley1":{"tur":"1","isim":"Jackie Earle Haley","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jackie-earle-haley.jpg"}}

8.5 IMDB Puanı 14,462 İzlenme 5 Yorum
Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi 2018

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Türkçe Dublaj İzleHan Solo: Bir Star Wars Hikayesi Film KonusuFilmin genç ve yakışıklı oyuncusu Han Solo (Alden Ehren...

Yönetmen: {"ron-howard2":{"tur":"2","isim":"Ron Howard","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ron-howard.jpg"}}

Oyuncular: {"alden-ehrenreich1":{"tur":"1","isim":"Alden Ehrenreich","resim":""},"woody-harrelson1":{"tur":"1","isim":"Woody Harrelson","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/woody-harrelson.jpg"},"emilia-clarke1":{"tur":"1","isim":"Emilia Clarke","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/emilia-clarke.jpg"}}

7.3 IMDB Puanı 1,845 İzlenme
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Filmi HD 1080p İzle 2018

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Film KonusuYenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle filmi bilimkurgu, fantastik, macera ve dram türlerinde bir filmdir. Bu f...

Yönetmen: {"anthony-russo-ve-joe-russo2":{"tur":"2","isim":"Anthony Russo ve Joe Russo","resim":""}}

Oyuncular: {"robert-downey-jr1":{"tur":"1","isim":"Robert Downey Jr.","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/robert-downey-jr.jpg"},"chris-hemsworth1":{"tur":"1","isim":"Chris Hemsworth","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chris-hemsworth.jpg"},"mark-ruffalo1":{"tur":"1","isim":"Mark Ruffalo","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/mark-ruffalo.jpg"},"chris-evans1":{"tur":"1","isim":"Chris Evans","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chris-evans.jpg"}}

8.5 IMDB Puanı 32,327 İzlenme 22 Yorum
Yenilmezler 4 Son Oyun 2019 Filmi HD 1080p İzle 2019

Yenilmezler 4 Son Oyun Film KonusuYenilmezler serisinin en sonuncusu olan Yenilmezler 4 Son Oyun izle adlı filmi sitemizde full ve HD kalitesinde izle...

Yönetmen: {"anthony-russo2":{"tur":"2","isim":"Anthony Russo","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/anthony-russo.jpg"},"joe-russo2":{"tur":"2","isim":"Joe Russo","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/joe-russo.jpg"}}

Oyuncular: {"robert-downey-jr1":{"tur":"1","isim":"Robert Downey Jr.","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/robert-downey-jr.jpg"},"chris-evans1":{"tur":"1","isim":"Chris Evans","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chris-evans.jpg"},"mark-ruffalo1":{"tur":"1","isim":"Mark Ruffalo","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/mark-ruffalo.jpg"},"chris-hemsworth1":{"tur":"1","isim":"Chris Hemsworth","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chris-hemsworth.jpg"}}

8.9 IMDB Puanı 36,369 İzlenme 60 Yorum
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 Filmi Türkçe dublaj 1080p İzle 2010

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 Film KonusuEjderhanı Nasıl Eğitirsin 1, Animasyon kategorisinde en dikkat çekici ve izlenilmeye değer filmlerden birisidir...

Yönetmen: {"dean-deblois2":{"tur":"2","isim":"Dean DeBlois","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/dean-deblois.jpg"},"chris-sanders2":{"tur":"2","isim":"Chris Sanders","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chris-sanders.jpg"}}

Oyuncular: {"jay-baruchel1":{"tur":"1","isim":"Jay Baruchel","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jay-baruchel.jpg"},"gerard-butler1":{"tur":"1","isim":"Gerard Butler","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/gerard-butler.jpg"},"christopher-mintzplasse1":{"tur":"1","isim":"Christopher MintzPlasse","resim":""}}

8.1 IMDB Puanı 23,396 İzlenme 28 Yorum