En Son Eklenen Filmler

Ölmek İçin Zaman Yok 2020 Filmi HD FULL 1080P İzle 2020

Ölmek İçin Zaman Yok Film KonusuÖlmek için zaman yok filminde James Bond’u başlarda bir köşeye çekilmiş ve tatile gittiğini görebilmekteyiz. Ancak bu ...

8.2 IMDB Puanı 2,792 İzlenme
Black Widow – Kara Dul 2021 Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

Marvel filmlerini sevenlerin Black Widow filmini kaçırmaması şiddetle önerilmektedir. Macera, süper kahramanlar, çizgi romanlar, özel karakterler... B...

7.1 IMDB Puanı 151 İzlenme
Canavar Sorunları 2020 Türkçe Dublaj Full HD Filmi izle 2020

Hayallerindeki kız ile birlikte olabilmek için canavarlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor....

6.8 IMDB Puanı 126 İzlenme
Creed 2 Filmi 2018 HD Full Türkçe Dublaj İzle 2018

Creed 2 Film KonusuCreed 2 izle (ya da Creed II: Efsane Yükseliyor) filmi 2018 yılında vizyona girmiş filmlerden biri. Sylvester Stallone'nin Rocky Ba...

Yönetmen: {"steven-caple-jr2":{"tur":"2","isim":"Steven Caple Jr.","resim":""}}

Oyuncular: {"michael-b-jordan1":{"tur":"1","isim":"Michael B. Jordan","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michael-b-jordan.jpg"},"sylvester-stallone1":{"tur":"1","isim":"Sylvester Stallone","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sylvester-stallone.jpg"},"tessa-thompson1":{"tur":"1","isim":"Tessa Thompson","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/tessa-thompson.jpg"},"dolph-lundgren1":{"tur":"1","isim":"Dolph Lundgren","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/dolph-lundgren.jpg"},"florian-munteanu1":{"tur":"1","isim":"Florian Munteanu","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/florian-munteanu.jpg"},"phylicia-rashad1":{"tur":"1","isim":"Phylicia Rashad","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/phylicia-rashad.jpg"},"wood-harris1":{"tur":"1","isim":"Wood Harris","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/wood-harris.jpg"},"russell-hornsby1":{"tur":"1","isim":"Russell Hornsby","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/russell-hornsby.jpg"},"andre-ward1":{"tur":"1","isim":"Andre Ward","resim":""},"ivo-nandi1":{"tur":"1","isim":"Ivo Nandi","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ivo-nandi.jpg"},"milo-ventimiglia1":{"tur":"1","isim":"Milo Ventimiglia","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/milo-ventimiglia.jpg"},"brigitte-nielsen1":{"tur":"1","isim":"Brigitte Nielsen","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/brigitte-nielsen.jpg"}}

7.9 IMDB Puanı 89,755 İzlenme 11 Yorum
Wish Upon 2017 Filmi HD FULL Türkçe Dublaj İzle 2017

Wish Upon Film Konusu5 yaşında iken annesinin intiharını görmüş ve unutamamış olan Clare Shannon hayatını konu ediniyor. Şu anda 17 yaşında olan Clare...

Yönetmen: {"john-leonetti2":{"tur":"2","isim":"John Leonetti","resim":""}}

Oyuncular: {"joey-king1":{"tur":"1","isim":"Joey King","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/joey-king.jpg"},"ryan-phillippe1":{"tur":"1","isim":"Ryan Phillippe","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ryan-phillippe.jpg"},"elisabeth-rohm1":{"tur":"1","isim":"Elisabeth Ru00f6hm","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/elisabeth-rohm.jpg"},"sherilyn-fenn1":{"tur":"1","isim":"Sherilyn Fenn","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sherilyn-fenn.jpg"},"ki-hong-lee1":{"tur":"1","isim":"Ki Hong Lee","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ki-hong-lee.jpg"},"sydney-park1":{"tur":"1","isim":"Sydney Park","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/sydney-park.jpg"},"alice-lee1":{"tur":"1","isim":"Alice Lee","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/alice-lee.jpg"},"michelle-alexander1":{"tur":"1","isim":"Michelle Alexander","resim":""},"josephine-langford1":{"tur":"1","isim":"Josephine Langford","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/josephine-langford.jpg"}}

7.0 IMDB Puanı 6,471 İzlenme 5 Yorum
Fırtınalı Soygun 2020 Filmi Full HD 1080p Türkçe Dublaj izle 2020

Büyük bir soygun planlayan bir çete, kasırga tüm şehri ele geçirdiğinde harekete geçer. Suçluların bir binayı istila etmesinin ardından olay yerine ge...

7.2 IMDB Puanı 91 İzlenme
Buz Yolu – The Ice Road 2021 Filmi 1080p Türkçe Dublaj izle 2021

Bir karayolu nakliye şirketinin sahibi olan Goldenrod, tehlikeli bir görevde kendisine etmesi için sürücü Mike ile anlaşır. Kanada’nun kuzey bölgesind...

7.5 IMDB Puanı 87 İzlenme
Becky Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2020

Becy, asi ve cesur bir gençtir. Annesinin ölümünün ardından babası, kızı ile yakınlaşmak için onu hafta sonu göl evine götürür. Ancak onların hafta so...

7.4 IMDB Puanı 65 İzlenme
Sessiz Bir Yer 2 Filmi Türkçe Dublaj HD İzle 2020

İlk seriden bilindiği üzere kesinlikle dünyanın başı büyük bir şekilde beladaydı ve en ufak ses çıkartan insanlar, sese duyarlı olan bir takım yaratık...

Yönetmen: {"john-krasinski2":{"tur":"2","isim":"John Krasinski","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/john-krasinski.jpg"}}

Oyuncular: {"emily-blunt1":{"tur":"1","isim":"Emily Blunt","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/emily-blunt.jpg"},"cillian-murphy1":{"tur":"1","isim":"Cillian Murphy","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/cillian-murphy.jpg"},"millicent-simmonds1":{"tur":"1","isim":"Millicent Simmonds","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/millicent-simmonds.jpg"},"noah-jupe1":{"tur":"1","isim":"Noah Jupe","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/noah-jupe.jpg"},"djimon-hounsou1":{"tur":"1","isim":"Djimon Hounsou","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/djimon-hounsou.jpg"}}

10.0 IMDB Puanı 674 İzlenme
Hızlı ve Öfkeli 9 2021

Hızlı ve Öfkeli 9, geçmişinden gelen bir tehdide karşı mücadele etmek zorunda kalan Dom ve ekibinin hikayesini konu ediyor. Dominic Toretto’nun artık ...

7.2 IMDB Puanı 106 İzlenme
Crood’lar 2 Yeni Bir Çağ Full HD Türkçe Dublaj Filmi izle 2020

Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ, kendilerinden daha üstte olan bir aileyle birlikte yaşamaya başlayan Crood'ların hikayesini konu ediyor. Bu zamana kadar ba...

5.7 IMDB Puanı 74 İzlenme
Dune Çöl Gezegeni 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle

Çöl gezeninin kontrolünü elinde bulundurmak isteyen 3 ırk vardır ve öte yandan ise gezegen halkı da vardır. Elbette bu gezegende bazı değerli kaynakla...

5.0 IMDB Puanı 1,644 İzlenme
Red Notice – Kırmızı Bülten 2021 Netflix Filmi Full HD izle 2021

Dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının hikayesini konu ediyor. İnterpol tarafından dünyanın en çok aranan in...

7.2 IMDB Puanı 84 İzlenme
Tomris Hatun 2020 Filmi Full HD Türkçe Altyazılı izle 2020

Milattan önce altıncı yüzyılda beyi Saka hükümdarının ölümüyle tahta geçmek durumunda kalan Massaget Kabilesinden olan Tomris katun medeniyetten uzak...

7.3 IMDB Puanı 71 İzlenme
The Gentlemen 2020 Filmi HD FULL 1080p İzle 2020

The Gentlemen Film KonusuZamanında uyuşturucu işine girmiş ve son olarak uyuşturucu işinde en ileri seviyeye gelmiş olan Mickey Pearson’un hikayesini ...

Yönetmen: {"guy-ritchie2":{"tur":"2","isim":"Guy Ritchie","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/guy-ritchie.jpg"}}

Oyuncular: {"henry-golding1":{"tur":"1","isim":"Henry Golding","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/henry-golding.jpg"},"matthew-mcconaughey1":{"tur":"1","isim":"Matthew McConaughey","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/matthew-mcconaughey.jpg"},"charlie-hunnam1":{"tur":"1","isim":"Charlie Hunnam","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/charlie-hunnam.jpg"},"colin-farrell1":{"tur":"1","isim":"Colin Farrell","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/colin-farrell.jpg"},"michelle-dockery1":{"tur":"1","isim":"Michelle Dockery","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michelle-dockery.jpg"},"hugh-grant1":{"tur":"1","isim":"Hugh Grant","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/hugh-grant.jpg"},"jeremy-strong1":{"tur":"1","isim":"Jeremy Strong","resim":""},"lyne-renee1":{"tur":"1","isim":"Lyne Renee","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/lyne-renee.jpg"},"eugenia-kuzmina1":{"tur":"1","isim":"Eugenia Kuzmina","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/eugenia-kuzmina.jpg"},"jason-wong1":{"tur":"1","isim":"Jason Wong","resim":""},"christopher-evangelou1":{"tur":"1","isim":"Christopher Evangelou","resim":""},"brittany-ashworth1":{"tur":"1","isim":"Brittany Ashworth","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/brittany-ashworth.jpg"}}

8.5 IMDB Puanı 19,966 İzlenme 1 Yorum
Peter Rabbit 2 Kaçak Tavşan 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

İlk serisinde sakin bir şekilde hayatlarını sürdürmeye devam eden Peter Rabbit ve arkadaşlarının, Bay McGregor'un ortaya çıkmasıyla hayatları karışık ...

7.0 IMDB Puanı 75 İzlenme
Snake Eyes: G.I. Joe Origins 2021 Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle 2021

esleğinde Kötülenmiş olan bir polis dedektifi olan Rick Santoro, bir ağır siklet maçını izlemek üzere eski bir arkadaşı Kevin Dunne nın evine gider ve...

6.9 IMDB Puanı 111 İzlenme
Venom 2 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

Venom: Let There Be Carnage, isminden de anlaşıldığı üzere Hardy’nin canlandırdığı Eddie Brock/Venom karakteri ile onun ezeli rakibi Cletus Kasady/Car...

7.1 IMDB Puanı 89 İzlenme
Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

The Master of Kung Fu olarak da bilinen Shang-Chi, babası tarafından bir suikastçi olması üzere çocukluğundan itibaren yetiştirilmiştir. Shang-Chi'nin...

7.3 IMDB Puanı 157 İzlenme
Spiral Testere Devam Ediyor 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

Spiral Testere Devam Ediyor, şehirde yaşanan dehşet verici cinayetleri araştırmakla görevlendirilen iki dedektife odaklanıyor. Kıdemli bir dedektif ol...

7.0 IMDB Puanı 67 İzlenme
Patron Bebek 2 Aile Şirketi Full HD Türkçe Dublaj Filmi izle 2021

İlk filmin merkezinde yer alan Tim ve Ted Templaton kardeşlerin birer yetişkin oldukları dönemi anlatan Patron Bebek 2: Aile Şirketi, yetişkin yaşamı ...

6.4 IMDB Puanı 162 İzlenme
Koma Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2020

Koma, geçirdiği kazanın ardından kendisini tehlikeli bir dünyanın içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Gizemli bir kaza geçiren genç bir mi...

7.1 IMDB Puanı 179 İzlenme
Flashback 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

Fred, otuzlu yaşlarına yaklaşan ve varoluşsal bir kriz yaşayan normal bir adamdır. Gençliğinden tanıdığı bir adamla karşılan Fred, gerçek anlamda ve m...

6.8 IMDB Puanı 59 İzlenme
Artemis Fowl 2020 Filmi Türkçe Dublaj HD 1080P İzle 2020

Artemis Fowl Film KonusuArtemis Fowl, Her geçen gün fantastik filmler konusu ve yapısı itibari ile dikkat çekici özelliğe sahip oluyor. 12’li yaşların...

Yönetmen: {"kenneth-branagh2":{"tur":"2","isim":"Kenneth Branagh","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/kenneth-branagh.jpg"}}

Oyuncular: {"judi-dench1":{"tur":"1","isim":"Judi Dench","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/judi-dench.jpg"},"hong-chau1":{"tur":"1","isim":"Hong Chau","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/hong-chau.jpg"},"josh-gad1":{"tur":"1","isim":"Josh Gad","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/josh-gad.jpg"}}

11,264 İzlenme
After 3 We Fell 2021 Türkçe Altyazılı Full HD Filmi izle 2021

Hayatının en önemli kararını vermesinin ardından Tessa'nın yaşamı tamamen değişir. Ailesi hakkında ortaya çıkan sırlar, onların ilişkisini tehlikeye a...

10.0 IMDB Puanı 140 İzlenme
The Way Back Dönüş Yolu 2020 Türkçe Dublaj İzle 2020

The Way Back Dönüş Yolu konusuJack Cunningham adında bir adam vardır ve bu adam lise yıllarında popüler bir öğrenciydi ve popüler öğrenci olmasının ya...

Yönetmen: {"gavin-oconnor2":{"tur":"2","isim":"Gavin O\'Connor","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/gavin-oconnor.jpg"}}

Oyuncular: {"ben-affleck1":{"tur":"1","isim":"Ben Affleck","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ben-affleck.jpg"},"al-madrigal1":{"tur":"1","isim":"Al Madrigal","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/al-madrigal.jpg"},"rachael-carpani1":{"tur":"1","isim":"Rachael Carpani","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/rachael-carpani.jpg"},"janina-gavankar1":{"tur":"1","isim":"Janina Gavankar","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/janina-gavankar.jpg"},"hayes-macarthur1":{"tur":"1","isim":"Hayes MacArthur","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/hayes-macarthur.jpg"},"yeniffer-behrens1":{"tur":"1","isim":"Yeniffer Behrens","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/yeniffer-behrens.jpg"},"lukas-gage1":{"tur":"1","isim":"Lukas Gage","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/lukas-gage.jpg"},"melvin-gregg1":{"tur":"1","isim":"Melvin Gregg","resim":""},"t-k-carter1":{"tur":"1","isim":"T.K. Carter","resim":""},"chris-bruno1":{"tur":"1","isim":"Chris Bruno","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/chris-bruno.jpg"},"marlene-forte1":{"tur":"1","isim":"Marlene Forte","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/marlene-forte.jpg"},"davinchi1":{"tur":"1","isim":"Da\'Vinchi","resim":""}}

7.6 IMDB Puanı 351 İzlenme
Kate Netflix Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

Film, bir kadın suikastçının görev sırasında acımasızca öldürülmesinden sonra intikam almak için yanıp sönen kişinin hikayesini konu alıyor. Tokyo’da ...

6.8 IMDB Puanı 39 İzlenme
Troller 2 Dünya Turu Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2020

Her müzik grubunun ayrı bir kabilesi vardır ve Branch ile Poppy’de bu kabilelerden birine ait olduklarını öğrenirler. Bundan sonra ise elbette hayatla...

Yönetmen: {"walt-dohrn2":{"tur":"2","isim":"Walt Dohrn","resim":""}}

8.0 IMDB Puanı 812 İzlenme
Jungle Cruise Filmi HD Türkçe Dublaj izle 2020

Jungle Cruise Film KonusuJungle Cruise Büyük bir efsane vardır ve bu efsane ise Amazan’larda bulunan bir ağaçtır ve bu ağaç ise iyileştirme gücüne sah...

Yönetmen: {"jaume-collet-serra2":{"tur":"2","isim":"Jaume Collet-Serra","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jaume-collet-serra.jpg"}}

Oyuncular: {"glenn-ficarra1":{"tur":"1","isim":"Glenn Ficarra","resim":""},"dwayne-johnson1":{"tur":"1","isim":"Dwayne Johnson","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/dwayne-johnson.jpg"},"emily-blunt1":{"tur":"1","isim":"Emily Blunt","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/emily-blunt.jpg"},"jesse-plemons1":{"tur":"1","isim":"Jesse Plemons","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jesse-plemons.jpg"},"edgar-ramirez1":{"tur":"1","isim":"u00c9dgar Ramu00edrez","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/edgar-ramirez.jpg"},"paul-giamatti1":{"tur":"1","isim":"Paul Giamatti","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/paul-giamatti.jpg"},"jack-whitehall1":{"tur":"1","isim":"Jack Whitehall","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/jack-whitehall.jpg"},"andy-nyman1":{"tur":"1","isim":"Andy Nyman","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/andy-nyman.jpg"},"quim-gutierrez1":{"tur":"1","isim":"Quim Gutiu00e9rrez","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/quim-gutierrez.jpg"},"tom-holowach1":{"tur":"1","isim":"Tom Holowach","resim":"https://www.hdrealfilmizleme.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/tom-holowach.jpg"},"pedro-haro1":{"tur":"1","isim":"Pedro Haro","resim":""}}

5,132 İzlenme 1 Yorum
Gerçek Kahraman – Free Guy 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle 2021

Free Guy, açık dünya oıyunu olan Free City'de bir arka plan karakteri olduğunu  Free Guy izle keşfeden bir banka memurunun sıra dışı hikayesini konu e...

7.9 IMDB Puanı 79 İzlenme 1 Yorum